<big id="h39ph"><meter id="h39ph"><menuitem id="h39ph"></menuitem></meter></big> <big id="h39ph"><meter id="h39ph"><meter id="h39ph"></meter></meter></big><progress id="h39ph"><meter id="h39ph"></meter></progress><meter id="h39ph"><mark id="h39ph"></mark></meter><big id="h39ph"></big> <big id="h39ph"><menuitem id="h39ph"></menuitem></big><progress id="h39ph"><menuitem id="h39ph"></menuitem></progress><big id="h39ph"><menuitem id="h39ph"></menuitem></big><big id="h39ph"><progress id="h39ph"><menuitem id="h39ph"></menuitem></progress></big>
Mir? se vini n? faqet e internetit ton?!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanis?

DML Plastic Mold Co, e kufizuar, e themeluar n? vitin 2001, ?sht? nj? prodhuesi kryesor i derdhur injeksion n? Kin?.

DML Mold specializuar n? prodhimin e plastike myk p?r pajisje sht?piake, pajisje mjek?sore, pajisje elektronike, pajisje t? siguris?, si dhe sistemit t? monitorimit.

Kompania ka mbi 50.000 metra katrore fabrik?. Me ndarje plastike p?rpunim mekanik injeksion posedojn? makineri dhe ekspertiz? t? ndryshme, DML Mold ofron mjete nga pjes? t? vogla dhe t? sakt? telefoni celular p?r aq i madh sa pjes?ve t? automobilave.?

LAJME

DML plastike myk Co, Ltd

DML Mold specializuar n? prodhimin e plastike myk p?r pajisje sht?piake, pajisje mjek?sore, pajisje elektronike, pajisje t? siguris?, si dhe sistemit t? monitorimit.

The Advantages of Injection Molding Injection molding brings with it a number of advantages. One is scale; it’s easy to manufacture in volume, since plastic injection molding is easier than the ca...
Mold polishing is primarily a manual process requiring a high level of skill and knowledge.? There are a number of finishes available to mould makers and the final finish depends upon the plastic p...
WhatsApp Online Chat!
手机真钱的棋牌游戏